درباره ما

صنایع بسته بندی کهل درسال ۱۳۹۳ در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسیده است. با اتکاء به خداوند متعال و با بهره مندی از دانش فنی فعالیت خود را آغاز نموده.

فعالیت اصلی صنایع بسته بندی کهل تولید محصولات سلولزی و سایر فعالیتهای مرتبط با موضوع آن بوده و در حال حاضر تحت عنوان برند “کهل” دستمال کاغذی جعبه ای ۲۰۰ برگ و ۳۰۰ برگ، دستمال توالت (دلسی) و دستمال حوله ای ودستمال سفره تولید می نماید. صنایع بسته بندی کهل تخصصی ترین مرکز عرضه انواع دستمال کاغذی تبلیغاتی ماشین در امر اطلاع رسانی، روابط عمومی و راهبردهای نوین برند سازی، مفتخر است با بیش از چند دهه در صنعت تبلیغات محصولات و خدمات خود را ارائه نماید و با بهره گیری از مجهز ترین دستگاههای خط تولید، مجربترین متخصصان، مرغوبترین مواد اولیه خارجی و نظارت واحد کنترل کیفیت، مجهزترین آزمایشگاهها محصولات خود را با بالاترین استانداردها از نظر کیفیت و زیبایی به تولید می رساند.

عکس-درباره-ما-کهل

برخی از مزیت های تبلیغات در زمینه دستمال کاغذی

طراحی و چاپ جعبه دستمال کاغذی مطابق با استراتژی اطلاع رساتی حرفهای شما برای درج هرگونه اطلاعات، ما ادعا می کنیم که با شیوه های متفاوت ، پیشرفته ، تاثیر گذار آن گونه که دلخواه شماست نام و آرم شما را با طرحی چشم نوازبر روی جعبه های دستمال کاغذی در ابعاد هندسی زیبا، پیام بهداشت و سلامت را از طرف شما به تک تک مشتریان عزیزتان هدیه کنیم.

  • تهیه مواد اولیه دست اول از کارخانجات مطرح
  • پر کردن جعبه های دستمال کاغذی با پیشرفته ترین دستگاه ها
  • قابلیت چاپ بر روی انواع دستمال کاغذی

در این مطلب به چند ویژگی دستمال کاغذی استاندارد و نکاتی که هنگام خرید دستمال کاغذی باید در نظر گرفت اشاره شده است.
چند ویژگی دستمال کاغذی استاندارد و نکاتی که هنگام خرید دستمال کاغذی باید در نظر گرفت :
دستمال کاغذی مرغوب و مناسب به دستمال کاغذی گفته می‌شود که بعد از خیس شدن ، پودر و ریز ریز نشود و بعد از چند دقیقه به حالت اولیه خود برگردد.
دستمال کاغذی‌هایی که بوی نامطبوعی دارند و روی آنها لکه مشاهده می‌شود از انواع مرغوب به شمار نمی‌روند.
دستمال کاغذی باید از خمیر الیاف سلولزی و به رنگ سفید یا الوان باشد.
ویژگی مهم دیگر کرپ شدن آن است . منظور از کرپ شدن ، چین خوردگی‌های سطح دستمال کاغذی است که هنگام تولید آن به منظور افزایش سطح تماس و در نتیجه بالابردن میزان سرعت جذب آب ایجاد می‌شود. به طوری که هنگام تماس با آب و مایعات بعد از حداکثر نیم ساعت حالت اولیه را به دست می‌آورد.
دستمال کاغذی استاندارد سالم ، فاقد پرز ، الیاف خرد شده ، سوراخ و اجسام خارجی است و هنگامی که یک برگ آن را مقابل نور قرار می‌دهید باید پراکندگی الیاف به طور یکنواخت دیده شود.
رنگ به کار رفته در ساخت دستمال‌های کاغذی باید از رنگ‌های مجاز و ثابت و با رنگ بسته بندی متناسب باشد .
گاهی دیده می‌شود که در صورت کشیدن یک برگ دستمال کاغذی همه برگها بیرون می‌ریزند ، اما هنگام خرید باید به این نکته دقت کنید که دستمال کاغذی استاندارد در بسته باید به طور تاخورده به نحوی بسته بندی شود که به راحتی و تک تک بتوان آنها را از بسته خارج کرد.

  • نام کارخانه تولید کننده دستمال کاغذی و آدرس باید روی جعبه درج شده باشد.
  • تاریخ تولید و تاریخ انقضا و شماره سری و پروانه ساخت روی جعبه حک شده باشد.

مشخصات محتوای داخل جعبه شامل تعداد ابعاد برگ‌ها ، جنس دستمال کاغذی و علامت استاندارد باید روی جعبه کاملاً واضح دیده شود و تمام این موارد ذکر شده روی جعبه باید با محتویات داخل آن مطابقت داشته باشد .
برگ‌های دستمال کاغذی باید از استحکام کافی برخوردار شوند و طی مراحل حمل و نقل ، شکل ظاهری خود را از دست ندهد .
برگ‌های و تعداد ورق‌ها نباید کمتر از تعداد مشخص شده روی بسته باشد . باید در یک بسته و با ابعاد یکسان بسته بندی شوند و تعداد ورق‌ها نباید کمتر از تعداد مشخص شده روی بسته باشد.
دستمال کاغذی‌های فله ای چه به صورت کیلویی و چه در تعداد زیاد با قیمت پایین ، از استانداردهای لازم برخوردار نیستند و به همین دلیل خانواده‌ها باید برای خریدن این محصولات بهداشتی هزینه و بودجه مناسبی را اختصاص دهند تا به همان نسبت سلامت خود را تضمین کنند.
اگر از کیفیت محصولات خارجی مطمئن نیستید از تولیدات داخلی با نشان استاندارد استفاده کنید.
نوع دستمال کاغذی را بر اساس نیاز خود انتخاب کنید.
دستمال‌های مرطوب پاک کننده آرایش صرفاً به منظور پاک کردن آرایش تولید شده اند و استفاده دیگری ندارند.
دستمال‌های مرطوب کودکان نیز استانداردهای خاص خود را دارند و نباید از دستمال کاغذی‌های دیگری برای پاک کردن کودکان استفاده کرد.
دستمال آشپزخانه و توالت نسبت به دستمال کاغذی معمولی جنس محکم و استحکام بیشتری دارند و در موارد دیگر نباید مورد استفاده قرار گیرند.
در صورت بروز سرماخوردگی و آنفولانزا ، هنگام آب ریزش بینی ، و … نباید از دستمال زبر استفاده نمود زیرا استفاده مکرر از دستمال زبر باعث ایجاد خراش و قرمزی و سوزش در قسمت‌های پوست دهان و بینی می‌شود.

برخی از مشتریان ما

شرکت صنایع بسته بندی کهل توانسته با خدمات همیشگی و پایدار به بانک ها، شرکت های تجاری معتبر و رسمی می دهد، رضایت آن ها را جلب نماید، با سفارش دستمال کاغذی سفارشی شما هم به ما بپیوندید.